HTE: Harkány nem a széthúzásról, hanem fürdőjéről, vendégszeretetéről, közösségi programjairól híres

Életmód - szerző: HH

Egyesületünk közéleti és politikai kérdésekben, ahogy eddig, úgy a jövőben sem kíván állást foglalni – írja a Harkányi Turisztikai egyesület szerkesztőségünkhöz eljuttatott közleményében.

 

Ebben a formában, e közlemény útján is nyilvánvaló szeretnénk tenni, hogy Harkány nem a széthúzásról, hanem hungarikummá érett fürdőjéről, vendégszeretetéről, sokoldalú közösségi programjairól híres – írják.

 

A kikapcsolódáshoz vezető úton a jövőben is különleges és személyes figyelemmel, támogató szakértelemmel és a háborítatlan nyugalom megteremtésével kívánunk társuk lenni. Városunkban lehetőség nyílik feltöltődni, szórakozni és finomságokat kóstolni, régi ismerősökkel koccinthatnak, új kapcsolatok szövődhetnek és erősödhet kötődésünk egymás és Harkány iránt.

 

Ezt a felemelő érzést, jogos büszkeséget megbecsüljük, meséljenek erről családjuknak, barátaiknak, ismerőseiknek és térjenek vissza hozzánk!