Meg sem lepődünk a szombati meccs végeredményén

Életmód - szerző: HH

Szászvár csapatával mérte össze tudását a harkányi labdarúgó együttes. A szombat délutáni, idegenben vívott küzdelemben esélytelenként indult az őszi sorozat nyeretlen harkányi együttese.

Szánalomból sem lazítottak a szászváriak, így az első félidőben rúgott kettő, majd a második etapban betalált négy góllal 6:2 arányban verték el a fürdőváros legjobb felnőtt játékosait, akik sorából Kolompár Kálmán a két félidőben egyet-egyet lőtt az ellenfél hálójába. A teljes képhez hozzátartozik, hogy az ellenfél tavaly a dobogó legfelső fokára állhatott ott, ahol ahol Harkány a 14 csapat közül utolsóként végzett.

Jövő héten a megye első osztályának bajnoksága hatodik fordulóját Ócsárddal játssza a harkányi együttes, akit vasárnap hazai pályán fogad 16 órától. Az utolsók között kullogó csapattal egyenrangú küzdelem várható, mely az október 8-i, Boda elleni mérkőzés mellett szintén remek lehetőség arra, hogy ne nyeretlenként zárjuk az idei, 15 fordulóból álló és november végén záruló  bajnokságot.