Négy érmet hoztak az úszók Szarajevóból

Életmód - szerző: HH

Első alkalommal vett részt a Harkányi Diáksport Egyesület úszó szakosztálya a szarajevói Cápa Kupán. A Lukovac-i Galeb Gikil Úszóklub meghívására szombaton léptek rajtkőre a harkányi úszók.

A fiatalok a számos pontszerző helyen értek célba, így a külföldi csapatok versenyében a harkányiak Montenegró gárdája mögött a második helyet szerezték meg – közölte lapunkkal Nemes János vezetőedző, a HDSE szakosztályvezetője.

A harmadjára megrendezett kupán Várnai Petra 50 méter gyorson ezüst, hát- és mellúszásban bronz érmet szerzett, míg pillangón negyedikként ért célba. Spándli Dominik 50 háton második, mellen és gyorson 4. helyezést ért el, pillangón 6. lett. Kuszinger Áron 50 mellen ötödik, Ahmann Bence és Ifj. Nemes János 50 pillangón valamint Kuszinger Márton 50 mellen egyaránt hatodik helyezést ért el.