Fantasztikus győzelemmel ért véget a bajnokság

Baranya - szerző: HH

Huszonnyolc – ennyi mérkőzést játszott Harkány csapata a megye első osztályában. A siralmas idénykezdést egy kemény menet váltotta, csodálatos fináléval.

Szombaton otthonában fogadta Harkány együttese a középmezőnyt uraló PEAC csapatát. A házigazda már az első etap utolsó percén megszerezte a vezetést, majd a mérkőzés lendületét végig uralva végül 3:1 arányú győzelmet aratott.

Az egyébként szokottnál is alacsonyabb számú nézőközönséget Harai Huba (45′), Geczó Patrik (63′) és Hegedűs Márk a 82. percben kápráztatta el. A meccsnek nem volt nagy tétje, így Harkány nem lépett előre a megyei tabellán. Tizenharmadikként zárta a 2017/2018-as bajnokságot, mérlege szerint 7 győzelemmel, 4 döntetlennel és 20 vereséggel.