Elverte Harkány a tavalyi dobogóst

Életmód - szerző: SzR

Két remek helyzet kiaknázása és Sáfárik Patrik igazán bravúros védései meghozták a kívánt eredményt a megyei bajnokság Siklós elleni mérkőzésén. Az első osztály második fordulója Harkány számára 1:2 arányú győzelemmel zárult.

Az unalmasnak bizonyult első félidőben a házigazda látszólag nem szaggatta az istrángot, észbe csak Dobrosi Krisztián 69. percben szerzett gólja után kapott. Nyolc percet kellett várni a válaszra, de Siklós csak öt percig élvezhette a döntetlent. Nagy Norbert László a 82. percben bevitt újabb találata után már nem tudott felállni az ellenfél, a mérkőzést 1:2 állásnál fújták le a hosszabbítás után.

A megyei tabella korai állása szerint Harkány a ranglista 9. helyén áll. A bajnokság harmadik fordulóját otthon játssza, Sellye csapatát fogadva vasárnap. A mérkőzésre 17 órától kerül sor.