Mindkét csapat eltett egy pontot Lovászhetényben

Életmód - szerző: HH

Döntetlent játszott Harkány csapata Lovászhetényben vasárnap délután. Míg az első félidőt az ellenfélnek kedvező 1:0 állásnál fújták, a második etapban felváltva születtek a gólok Varga Balázs (57′) és Geczó Patrik (75′) jóvoltából.

A középen álló mérleget a hosszabbítás sem billentette el, melynek első percében egy piroslapot is felmutattak Kovács Gergőnek. A csapat a megyei első osztály bajnokságának hatodik fordulóját a tabella 7. helyén megállapodva tudja maga mögött. Az idei szezonban két vereséget, két győzelmet és két döntetlent könyvelő Harkányfürdő SE úgy tűnik, hozza a tavaly felvett lendületet, és egy erős középosztálybeli szereplés bontakozik ki.

Legközelebb hazai pályán lehet szurkolni a fürdővárosiakért, az ellenfél a jelenlegi listavezető lesz. Vasárnap a Pécsvárad érkezik Harkányba, a mérkőzés 15 órakor veszi kezdetét.