Navosok akcióztak Harkány határában [GYORSHÍR]
FRISSÜL Olvasónk jelezte, hogy a NAV akciójába botlott Harkány határában szerda délben.

A helyszínen két szlovén autót álíltottak félre, utasaik a földön ülnek megbilincselve. Cikkünk frissül.
0-24h Láttál vagy fotóztál valamit, ami másokat is érdekelhet? Írj a Facebookon, leveled és fényképed az info@harkanyihirek.hu címen is várjuk. Adataid minden esetben bizalmasan kezeljük. Névtelen üzenetet ezen az oldalon küldhetsz.