Nem minden csúcs maradt megdöntetlen

Helyi - szerző: HH

Volt, aki kézen állva lépte át a vonalat, volt, aki átugrotta. Harmincegyedik alkalommal értek célba a Pécs-Harkány Országúti Futóverseny résztvevői. A pályarekord nem dőlt meg, de volt, amiben jeleskedett az idei megmérettetés.

A leggyorsabb futó a Kaposvári Építők Atlétika 31 éves versenyzője, Nagy Tamás János volt, aki 1 óra 21 perc 59 másodperc alatt teljesítette a távot. Tamás mellett Józsa Gábor és Deli Gergely áll az egyéni kategória dobogóján. A váltók közül a PSN Zrt. csapatának versenyzője szakította át elsőként a célszalagot.

Az 1 óra 12 perces rekord nem dőlt ugyan meg, de volt, ami minden eddigit lekörözött. Freier Balázst, a verseny főszervezőjét az eredményhirdetés után kérdeztem.

A versenyzők a Harkányi Strand- és Gyógyfürdő szolgáltatásait díjmentesen vehették igénybe: volt, aki az újonnan megnyitott szabadtéri, meleg vizes medencében ejtőzött, és volt, aki masszőrök keze alatt kényeztette a testét. Folyamatosan frissülő fényképgalériáinkat a képre kattintva érheti el!