Itthon a taktika, idegenben a létszámhiány érződött

Életmód - szerző: HH

Vasárnap hazai pályán mérkőztek meg a harkányi labdarúgók Lánycsók csapata ellen. A félidő 2-0 állása után a taktika változtatása hozta Harkány számára a megérdemelt jutalmat egy kedvtelen vendégcsapat ellen, így Hőnyi Tamás és Kolompár Kálmán két-két góljával 4-0 lett a meccs végeredménye.

Míg Harkány első csapata vasárnap egy kiegyenlített félidő után erőben és taktikailag is a vendég fölé nőtt, a szombaton idegenben játszó, létszámhiánnyal küzdő U19 és U16 nem hozott haza pontot.

A fiatalok mindkét együttese épp 11 fővel, csere lehetősége nélkül játszott Sellyén, ahol az U16 csapata 9-1, az U19 pedig 7-2 arányú vereséget szenvedett. A fiatalabb korosztályok csapata ebben az évben nem a taktikával és a játék kiélezésével fog küzdeni, hanem a létszámhiánnyal. Az elsődleges feladat, hogy Harkányból és környékéről játékosokkal töltsék fel soraikat.