Megyei tabella: fertályon már nem változik a sorrend

Életmód - szerző: HH

Hiába Harkányt csak egy hellyel megelőzve a leggyengébb csapat, három góllal bizonyult jobbnak Bóly együttese vasárnap hazai pályán. A fürdővárosiak részéről Kolompár Kálmán tette szebbé a vereséget.

A labdarúgó-mérkőzés félidejét 1:1 állásnál fújták le, de 2:1-nél elrendelt hosszabbítás a házigazda számára még két gyors gólt hozott a 90. és 91. percben. A végeredmény így 4:1 lett.

A megye első osztályának tabelláját Boda zárja egyetlen ponttal, őket követi Harkány kettővel, majd a most győzedelmeskedő Bóly nyolc pontja következik. A november 25-ig hátralevő két mérkőzés alatt ez a sorrend egészen biztos, hogy nem változik.

Érdekesség, hogy az idei szezon legsikertelenebb csapata, Boda a Mohácsi összecsapást 21:1 végeredménnyel könyvelhette el, mely az elmúlt évek legnagyobb arányú veresége.

Harkány legközelebb itthon lép pályára, a vasárnap 13 órakor kezdődő mérkőzésen Pécsvárad lesz az ellenfele.