A Boda elleni győzelem: már nem utolsó Harkány

Helyi - szerző: SzR

Második félidőben fordult a kocka vasárnap a Boda elleni meccsen, Harkány idegenben játszott mérkőzése a vendég győzelmével zárult. A házigazda csak az első félidőt könyvelhette el magáénak, a hosszabbításban szerzett góllal Harkány javára billent a mérleg.

Korai volt Boda öröme az első etap végén, amikor 2:1-nél szólalt meg a síp: a második félidőben nem rúgták Harkány hálójába a labdát. A találkozó végül Geczó Patrik (34′), Dobrosi Krisztián (75′) és Nagy Norbert (93′) góljaival 2:3 arányban zárult, amivel Harkány feljebb került a megyei listán és a 11 helyen állt meg – közvetlenül a házigazda alatt.

Az idei évad utolsó mérkőzésére két hét múlva szombaton kerül sor, amikor a csapat középosztálybeli Szentlőrincre látogat.