Két gól is kevés volt Komló ellen

Életmód - szerző: HH

A megyei első osztály tabellájának utolsó helyére került Harkány labdarúgócsapata a bajnokság 26. fordulói után.

Az eddigi sereghajtó Bóly hatalmas, 6:0 arányú győzelemmel írt jóvá három pontot a szintén utolsók közt szereplő Bodával szemben, így két helyet lépett előre. A megyei tabella vége jelenleg Harkány 14, Bóly 15, Boda pedig 18 ponttal.

Hőnyi Tamás 36. és 78. percben szerzett gólja kevésnek bizonyult a Komló elleni győzelemhez. A bányászváros Harkányban vendégeskedő csapata vasárnap végig uralta a mérkőzést, így 1:2-es félidő után 2:5 arányú győzelmet aratott.

Egy hétközi mérkőzést is tartottak; szerdán a bajnokság 16. fordulóját pótolták be. Harkány Moháccsal állt ki, de a középmezőnyt képviselő dunapartiak 1:0 arányban bizonyultak jobbnak.

Harkány legközelebb Szederkénybe látogat, ahol vasárnap 17:30-tól méri össze tudását a dobogó alsó fokán álló együttessel.