Két forduló van hátra, tét az utolsó helytől való eltávolodás

Életmód - szerző: HH

Vasárnap Szederkénybe látogatott Harkány megye első osztályában játszó focicsapata, ahol 4:1 arányú vereséget szenvedtek a dobogóstól.

Az eredményen csak Keresztes Márk 29. percben szerzett gólja szépített, amivel a félidőt döntetlen állásnál fújták le. Harkány 14 ponttal sereghajtó, őt a 15 pontos Bóly előzi meg. Jövő heti ellenfelének, Bodának 18 pontja van.

A tabella továbbra is utolsó helyén szereplő harkányi csapat a bajnokság 28. fordulóját hazai pályán játssza vasárnap, amikor az egy győzelemmel bevehetetlen Bodát fogadja otthonában. A mérkőzésnek komoly tétje van: Bóly ellen már játszott Harkány, így a Boda elleni győzelem nagy valószínűséggel elmozdítaná a utolsó helyről a csapatot – a hátralevő egy forduló idejére.