Megtalálhatták a 11 éve eltűntként keresett volt MTK-s labdarúgó, Katzenbach Imre holttestét. A rendőrség nem nevezte meg a Baranyajenő közelében megtalált áldozatot, mindössze annyit közölt, hogy budapesti otthonából 2009. szeptember 28-án tűnt el az akkor 45 éves férfi, akinek földi maradványait október 23-án találták meg.
A rendőrök még 2019-ben jutottak olyan információhoz, hogy a férfi gyilkosság áldozata lett. A nyomozás során kiderítették, hogy Baranyajenő közelében rejtették el a holttestet, amit a nyomozók meg is találtak.
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda életvédelmi osztályának munkatársai a jelenleg a börtönben lévő, 50 éves H. Attilát gyanúsítják, akit már ki is hallgattak az ügyben.
A sülysápi kötődésű Katzenbach Imre 2009-ben tűnt el, Mercedesét és személyi iratait hátrahagyva nyolc nappal a születésnapja után. Két hónap után az Eclipse-ügyben érintett egyik cég kapcsán is felmerült a neve, és mivel a vámosok szerint gyanúsítható a bűncselekményben való aktív részvétellel – ugyanis mintegy félmilliárd forint került a bankszámlájára -, kiadták ellene a körözést.
A Fővárosi Törvényszéken zajló Eclipse-ügy büntetőpere 2012 márciusában kezdődött. A vád szerint a 2003-ban alapított Eclipse Zrt. a gépkocsik eredetiségvizsgálata, a biometrikus útlevelek és más projektek kapcsán 2004 után jelentős informatikai jellegű állami megbízásokat nyert el, ám a cég vezetői azért, hogy a tízmilliárdos nagyságrendű árbevételük után fizetendő áfa mértékét csökkentsék, 2006 után fiktív szerződések, teljesítési igazolások, számlák segítségével formálisan alvállalkozókat vontak be, akiknek fizettek, majd ezeket az összegeket rövidesen tovább utalták és készpénzben felvették. Így több mint egymilliárd forintnyi adót spóroltak meg maguknak. A vádiratban többször az egyik alvállalkozó cég ügyvezetőjeként említették Katzenbach Imrét, mint ismeretlen helyen tartózkodó személyt.
A gyilkosság miatt most kihallgatott H. Attila szintén vádlottja volt az Eclipse-ügynek, épp amiatt tölti büntetését a büntetés-végrehajtási intézetben.
A Facebook gombja működik ugyan, de az uniós szabályok miatt nem, vagy csak nagyon ritkán tárolja a megosztások számát.