Helyi - szerző: KT

Felfestették a zebrát, de még ne siessen kipróbálni

Megkapta az útburkolati jeleket a Siklósi úti zebra. A kijelölt gyalogátkelőhely még nem vehető használatba.

 

 

Az engedélyek hosszas ügyintézése után látványos munkavégzés vette kezdetét: az elmúlt hetekben lekerültek a hetvenes táblák a Siklósi út bevezető szakaszáról, valamint az üdülőtelepet érintő, legutóbbi tervezett áramszünet a lámpák bekötése érdekében volt.

 

Pénteken a zebrákat is felfestették, de a kordonok még a helyükön vannak, az átkelőhely használatba vételére még mindig várni kell.