Gyűlöletcsoportban magyarázta a Baranya-Víz, hogy miért nem lesz víz
Politikai célokból szélsőségesen cenzúrázott, csak gyűlöletkeltő bejegyzéseket és hozzászólásokat tűrő Facebook-csoportban közli a Baranya-Víz, hogy a szolgáltatás kimaradására kell számítani Harkányban.

A vízhiány a nemzeti holdingot kiszolgáló szolgáltató területén nagyon is mindennapos. A vasárnap éjjeli, szőlőhegyen tapasztalható kimaradásra mutatva azt közölte, hogy az műszaki meghibásodás és az elhárításához kapcsolódó munkálatok miatt volt betervezve.