Hozta a csapat a kötelezőt

Helyi - szerző: Kótány Jenő

A kialakított helyzetek arányát tekintve több góllal is győzhetett volna a város labdarúgó csapata Drávaszabolcs gárdája ellenében. Mindez azonban mindez a nap során másképp alakult, s ennek köszönhetően a két félidőben elért 1-1 hazai találat alapján a mérkőzés végén 2:0-ás győzelem volt olvasható az eredmény kijelzőn.

A harkányi csapat góljait Pápai Sándor és Hőnyi Tamás szerezte. A mérkőzés összességét tekintve szép és kulturált játékot láthattak a nézők, ugyanis a hazaiak támadó játékára az ellenfél csapat rutinosan válaszolt. Ebben szerepet játszott a vendég gárdában már korábban többszöri tűzkeresztségen átesett játékosok – mint például „Aranyláb” Fodor József, illetve Paczier Gábor tapasztalata -, valamint a többiek akaratos játéka. Mindezek ellenére a csapat a szurkolói elvárásoknak megfelelően hozta a kötelező három pontot, s továbbra is feljutó helyen áll, hat ponttal megelőzve a tabella harmadik helyezettjét, Lánycsók együttesét.