Komlót fogadták a harkányi sportegyesület focistái hétvégén, a megyei bajnokság 22. fordulójában. A házigazda ezúttal 1:4 arányú vereséget szenvedett.
A csapat legközelebb Villányba látogat, bár a mérkőzés pontokkal nem kecsegtet a dobogós ellenféllel szemben, de a nyolcadik helyről való előrelépés, vagy az utolsó előtti helyre való visszaesés veszélye sincs kilátásban.