Gyorshír - szerző: HH

Nem lesz víz, dolgoznak a hálózaton

Június elsején, hétfőn délelőtt a harkányi és márfai szőlőhegyen az ivóvíz nyomásának csökkenése várható.

A szolgáltató a hálózaton dolgozik, ezért a délelőtt 6 és 12 óra közötti időszakban néhány órára vízhiány is előfordulhat.