A tervek szerint októberben nyit a megújult kormányablak Harkányban. Az ügyintézést addig sem kell hanyagolni, vagy Siklósra menni minden esetben, havonta kétszer ugyanis kormányablakbusz érkezik.
Az önkormányzat udvarára érkező buszban a személyi igazolvánnyal, lakcímkártyával, útlevéllel, vezetői engedéllyel, diákigazolvánnyal, ügyfélkapuval, családtámogatással, egészségbiztosítással, valamint nyugdíjjal kapcsolatos dolgokat lehet elintézni, míg gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézésre nincs lehetőség.
Amíg a megújult iroda elkészül,
július 17.
július 30.
augusztus 14.
augusztus 27.
szeptember 11.
szeptember 24.
október 9. és
október 22.
napokon érkezik az ügyintézést biztosító busz a hivatal udvarára.