Életmód - szerző: HH

Októberben nyit a kormányablak, addig busz érkezik az ügyfelekhez – dátumok

A tervek szerint októberben nyit a megújult kormányablak Harkányban. Az ügyintézést addig sem kell hanyagolni, vagy Siklósra menni minden esetben, havonta kétszer ugyanis kormányablakbusz érkezik.

 

Az önkormányzat udvarára érkező buszban a személyi igazolvánnyal, lakcímkártyával, útlevéllel, vezetői engedéllyel, diákigazolvánnyal, ügyfélkapuval, családtámogatással, egészségbiztosítással, valamint nyugdíjjal kapcsolatos dolgokat lehet elintézni, míg gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézésre nincs lehetőség.

 

Amíg a megújult iroda elkészül,

 

      július 17.

      július 30.

      augusztus 14.

      augusztus 27.

      szeptember 11.

      szeptember 24.

      október 9. és

      október 22.

 

napokon érkezik az ügyintézést biztosító busz a hivatal udvarára.