A hálózati karbantartási munkálatok miatt kedd délután három óráig nem üzemel a harkányi MOL töltőállomás.

Az E.On előre bejelentett munkavégzése érinti a városrész több utcáját is, így a Petőfi, Kossuth és Szent István utca egy részét.
A szolgáltató tájékoztatása szerint a mintegy felezer fogyasztót érintő beavatkozás az áramhálózat megbízhatóságát és biztonságát szolgálja. A munkálatok befejeztével a szolgáltatás automatikusan helyreáll.