Belföldi hírek - szerző: HH

Vagyonkimentés miatt nyomoz a rendőrség

Hűtlen kezelés miatt nyomoz a rendőrség a feltételezett vagyonkimentés ügyében ismeretlen tettes ellen – közölte az Országos Rendőr-főkapitányság.

A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda részleteket nem árult el, mint sablonjuk szerint állítják, a nyomozás érdekei ezt szolgálják. Azt sem tudni, pontosan milyen bűncselekmény gyanúja miatt vizsgálódnak.

Emellett arra szólítanak fel, hogy aki bűncselekményt vagy annak gyanúját észleli, a lehető legrövidebb időn belül jelentse a hatóságnak.