Veretlenül zárták a harkányi kézilabdások a szezont
Harminchat mérkőzés óta veretlenek a harkányi kézilabdás lányok, akik a szezon utolsó meccsét Kaposvár ellen játszották.

A kézisek a 2024/2025-ös Baranya-Somogy megyei női bajnokság élén végeztek. A szezon utolsó, 18. mérkőzésére Harkányban került sor a hétvégén, a találkozó 40:19 eredménnyel zárult.