Szögletes gólparádé

Életmód - szerző: Kótány Jenő

Több mint fél tucat szöglettel indította hétközi mérkőzését a város labdarúgó csapata a Gyód elleni mérkőzés első félidejében, azonban a kedvező szélirány ellenére sem sikerült a labdát hálóba juttatni.

A labda azonban – mint azt Katona Klári is megénekelte egykor – gömbölyű… Az első negyvenöt perc regnáló fölénye – melynek során még a hazaiak örülhettek egy kimaradt 100 százalékos helyzet miatt – a második játékrészben már meghozta gyümölcsét.

A gárda meggyőző játékkal hengerelte le ellenfelét az időközben eleredt esőnek köszönhetően csúszóssá vált pályán, és végül 4:0 arányban szerezte meg a közönség által elvárt három pontot. Harkány labdarúgó csapatának góllövői ezúttal Panghy Bence, Sáfárik Patrik, Hőnyi Tamás és Sipos Gábor voltak. A mostani győzelem reményt ad a hétvégi fordulóra is, amikor az együttes Nagykozár ellen lép pályára szintén hazai környezetben.