Két góllal győzte le Harkány a PEAC együttesét

Életmód - szerző: SZTO

Nagy meglepetést hozott a szombat délelőtti PEAC elleni, idegenben vívott küzdelem. Harkány csapata az első félidőben lőtt két góllal nyerte meg a bajnokság őszi szezonjának utolsó mérkőzését.

Kolompár Kálmán 30. és pillanatokkal később Hőnyi Tamás 32. percben sikerre vitt támadása után a középmezőnyben szereplő ellenfél már a hosszabbításban sem tudott szépíteni a végeredményen, így 0:2 állás mellett fújták le a sorozat 15. mérkőzését.

Az edzőcsere után álló harkányi csapat a most beírt 3 ponttal összesen 8 pontot tudhat magáénak, így a tabella az utolsó előtti helyén álló és a holnapi mérkőzésére készülő Bóly együttesével áll – egyelőre csak a pontok tekintetében – holtversenyben.

A győzelmet csak Selymes Péter kapuban szerzett súlyos térdsérülése árnyalta. A megye első osztályának további fordulóira a tavaszi hónapoktól kerül sor.